DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Iné izolačné materiály
- Ultrament Suchy Mur injekčná kvapalina 5 kg
Ultrament Suchy Mur injekčná kvapalina 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ultrament Suchy Mur injekčná kvapalina 5 kg3-7 dní52,02 €42,30 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Suchý tmel na steny je produkt na vykonávanie izolácie proti vlhkosti na povrchoch stien. Prípravok sa používa na zamedzenie prístupu vlhkosti k povrchu muriva. Výrobok sa používa pri renovácii rodinných domov, historických budov a plotov. Je pripravený na použitie a ľahko sa aplikuje.
Vlastnosti a výhody
Suchý Mur je kvapalina určená na vodorovnú izoláciu stien, tzv. Prostriedok na silikátovej báze je pripravený a ľahko použiteľný. Neobsahuje organické rozpúšťadlá, preto sa dá úspešne použiť na polystyrénové dosky. Prostriedok blokuje absorpciu vody do steny - produkt reaguje s alkalickými zlúčeninami obsiahnutými v stene a následne začne kryštalizovať. To účinne blokuje absorpciu vlhkosti. Tesniaci tmel možno zaviesť do steny striekaním alebo vstrekovaním. Prípravok využijete všade tam, kde chýba vodorovná izolácia v stenách, ako aj v budovách, kde izolácia rokmi netesní. Injektáž môže byť vykonaná - ak je to možné - na vonkajších a vnútorných povrchoch steny.
- Blokuje vzlínajúcu vlhkosť
- Žiadne škodlivé výpary
- Ak chcete obnoviť vodorovnú izoláciu sami
Technické špecifikácie
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
|---|---|
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Priehľadná, jemne žltá |
| výška (cm) | 14 cm |
| šírka (cm) | 12,5 cm |
| Dĺžka (cm) | 12,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,35 kg |
| Kód produktu | 4002019860015 |

1850 + recenzí








