DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Mars 70, pozink
Univerzálne dvere Mars 70, pozink
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Mars 70, pozink3-7 dní195 €158,54 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Mars sú riešením nevyhnutným v každej domácnosti. Dobre fungujú ako vstupy do všetkých typov technických miestností: dielní, garáží a domácich štúdií. Výrobok je vyrobený z odolného plechu, ktorý zaručuje vysokú odolnosť proti poškodeniu. Povrch dverí je pokrytý dodatočnou vrstvou zinku, takže nie sú náchylné na škodlivé účinky vlhkosti a zostávajú nezmenené po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Dverová súprava Mars 70 je jedinečným riešením pre váš domov. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budovy. Tieto dvere je možné použiť ako vedľajšie vchody do domov, ale aj garáží a dielní. Sú ideálne nielen pre bytovú výstavbu, ale aj pre všetky typy servisných a priemyselných objektov. Sú vyrobené z pevného plechu, čo zaručuje ich odolnosť. Kovový povrch je dodatočne pozinkovaný, vďaka čomu sa výrobok vyznačuje výbornou odolnosťou proti korózii. Konštrukcia dverí je vyplnená polystyrénom, vďaka čomu sa miestnosť dodatočne zateplí a ušetríte na tepelných stratách. Sada obsahuje univerzálnu zárubňu vo farbe dverného krídla, ktorá umožňuje namontovať dvere ako ľavé alebo pravé, podľa potreby. Dodatočne súprava obsahuje potrebné príslušenstvo - kľučku a zámok.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Veľkosť dverí: 70
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 780 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Mars |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Pozinkované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803994039 |

1850 + recenzí








