DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Mars 80, pozink
Univerzálne dvere Mars 80, pozink
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Mars 80, pozink3-7 dní161,63 €131,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľové dvere Mars sú univerzálnym výrobkom, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Skvele sa budú hodiť do každej domácnosti, vhodné ako do izieb, tak aj na použitie ako vedľajšie dvere do budovy. Vnútro panelu bolo vyplnené polystyrénom, ktorý zaisťuje správnu zvukovú a tepelnú izoláciu. Dvere sú dostupné v šedej farbe, ktorá dokonale ladí s väčšinou fasád.
Vlastnosti a výhody
Dverné krídlo Mars 80 je súčasťou univerzálneho dverného setu, ktorý možno použiť v rade aplikácií v stavebníctve. Skvele sa hodí ako vstup do vašej garáže a je tiež dokonalým riešením pre všetky typy technických miestností a dielní. Dvere sú vyrobené z pozinkovaného plechu, čo zabezpečuje ich mimoriadnu životnosť a odolnosť voči vonkajším faktorom. Vďaka univerzálnej rohovej zárubni a symetrickému dizajnu je možné dvere namontovať vľavo aj vpravo. Sada obsahuje všetko potrebné technické príslušenstvo, ako je kľučka a zámok. Vo vnútri výplne dverí je umiestnený polystyrén, ktorý zaisťuje vysokú izoláciu produktu a vy sa tak budete môcť tešiť z ušetrenej energie.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Kompletná výbava
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 880 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Mars |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Pozinkované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22,5 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803994022 |

1850 + recenzí








