DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Mars 90, pozink
Univerzálne dvere Mars 90, pozink
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Mars 90, pozink3-7 dní161,63 €131,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Mars sú nenahraditeľným riešením pre vchody do každej domácnosti. Môžu byť použité v garážach, dielňach a technických miestnostiach. Jedinečná technológia pozinkovaného plechu robí výrobok vysoko odolným voči škodlivým účinkom vlhkosti. Je k dispozícii kompletne s rámom a všetkým príslušenstvom potrebným na jeho inštaláciu. V šedej farbe zaisťuje estetický vzhľad a maskuje nečistoty.
Vlastnosti a výhody
Tieto dvere sú univerzálnym riešením, používajú sa v rodinných a viacgeneračných domoch. Perfektné ako vchody do garáží a domácich dielní - možno ich použiť ako interiérové, tak aj exteriérové dvere. Ich nepochybnou výhodou je vysoká tepelná izolácia, ktorú zaručuje technológia výplne dvernej výplne polystyrénom. Dvere sú vyrobené z pozinkovaného plechu zaisťujúceho trvanlivosť a odolnosť voči ničivým účinkom vody. Vďaka tomu si výrobok zachová svoj estetický vzhľad po celú dobu používania. Dvere je možné inštalovať vľavo aj vpravo, čo z nich robí univerzálne riešenie pre váš domov. Sada obsahuje všetko príslušenstvo, ako je kľučka a zámok.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Veľkosť dverí: 90
- Kompletná výbava
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 980 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Mars |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Pozinkované |
| Materiál | oceľ |
| Hmotnosť produktu | 24 kg |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Smer otvárania dverí | Doľava a doprava |
| Kód produktu | 5907803994015 |

1850 + recenzí








