DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Multiuso 990 x 2050 mm pozinkované
Univerzálne dvere Multiuso 990 x 2050 mm pozinkované
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Multiuso 990 x 2050 mm pozinkované3-7 dní206 €167,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Multiuso sú určené na vonkajšie aj vnútorné použitie. Krídlo dverí je vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu, vďaka čomu je vysoko odolné voči vonkajším faktorom, ako je vlhkosť a intenzívne používanie. Dvere boli plné plástu.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Multiuso je možné použiť ako vonkajšie aj vnútorné dvere. Krídlo dverí je vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu, takže jeho povrch je vysoko odolný voči poškriabaniu, preliačinám či vlhkosti. Rohová zárubňa je tiež vyrobená z rovnakého materiálu ako krídlo dverí, takže je odolná aj voči vonkajším faktorom. Dvierka sú vyplnené voštinou, ktorá spevňuje a zvyšuje stabilitu konštrukcie. Súprava obsahuje závoru a západkový zámok a rukoväť proti zachyteniu z odolného čierneho polyamidu. Univerzálne dvere Multiuso dokonale ladia s moderným dizajnom miestnosti.
- Veľkosť dverí: 90
- Výška dverí: 2050 mm
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1060 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2060 mm |
| Zahrnuté | Zárubňa, krídlo dverí, kľučka, stavebná vložka, zámok |
| séria | Multiuso |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Pozinkované |
| Materiál | Kovové |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 53 mm |
| Šírka dverí | 990 mm |
| Kód produktu | 5907516797415 |

1850 + recenzí








