DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Multiuso, potiahnuté 90
Univerzálne dvere Multiuso, potiahnuté 90
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Multiuso, potiahnuté 903-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere s povrchovou úpravou Multiuso môžu byť inštalované vo vnútri budov. Ide o súpravu pripravenú na inštaláciu, ktorá obsahuje aj rám dverí, kľučku, vložku, zámok a zvukovoizolačné tesnenie. Použitá výplň a tesnenie obmedzujú prenos zvukov. Krídlo sa môže otvárať doprava a doľava.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere s povrchovou úpravou Multiuso 90 sú produktom, ktorý je možné inštalovať do každého interiéru. Krídlo je vyrobené z odolných materiálov. Dvierka sú vyplnené voštinou, ktorá spevňuje a zvyšuje stabilitu konštrukcie. Univerzálne dvere s povrchovou úpravou Multiuso sú ponúkané ako hotová zostava. Obsahuje dverné krídlo, zárubňu, kľučku, vložku so zámkom, zvukovoizolačné tesnenie. Produkt série Multiuso preto nájde široké uplatnenie v stavebníctve. Krídlo je univerzálne. Umožňuje otváranie na pravú alebo ľavú stranu. Všetko závisí od zvoleného spôsobu inštalácie. Predajne Castorama ponúkajú aj mnoho ďalších dverí, vrátane modelov určených na montáž ako vonkajšie dvere
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1060 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2060 mm |
| Zahrnuté | Zárubňa, kľučka s nápismi, nerezový prah, tesnenia |
| séria | Multiuso |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Hmotnosť (kg) | 35 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 53 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5907516797057 |

1850 + recenzí








