DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 100 antracit
Univerzálne dvere Uran 100 antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 100 antracit3-7 dní277 €225,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere dobre poslúžia v každej domácnosti, pretože umožňujú vytvoriť solídny vstup do technických miestností. Sú vyrobené z ocele, vďaka čomu majú vynikajúce pevnostné vlastnosti – sú odolné voči mechanickému poškodeniu a škodlivým vplyvom atmosférických faktorov.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere využijete pri dokončovaní bytu a izieb na vašom pozemku. Skvele sa hodia ako vstup do pivníc alebo dielní, pretože sú vysoko odolné voči deformácii a inému mechanickému poškodeniu. Okrem toho sú tiež necitlivé na škodlivé účinky zrážok, slnečného žiarenia a extrémnych teplôt, takže fungujú skvele ako vonkajšie dvere. Tento model je dostupný v univerzálnej antracitovej farbe, vďaka čomu vyzerá perfektne na svetlých aj tmavších fasádach. V našej ponuke nájdete aj dvere iných rozmerov a odtieňov, takže si jednoducho vyberiete krídlo dverí, aké potrebujete.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Kompletná výbava
- Veľkosť dverí: 100
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1084 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 72 mm |
| Výška produktu | 2038 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 26,5 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Šírka dverí | 1050 mm |
| Kód produktu | 5907803993926 |

1850 + recenzí








