DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 100 biele
Univerzálne dvere Uran 100 biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 100 biele3-7 dní206,82 €168,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dverová zostava Uran je dokonalým riešením pre úžitkové vchody vo vašej domácnosti. Využitie nájde v garáži, pivnici alebo domácej dielni. Pevná kovová konštrukcia zaručuje vynikajúcu odolnosť výrobku a biely lakovaný povrch umožňuje jeho univerzálne použitie. Sada obsahuje krídlo dverí, zárubňu a technické príslušenstvo - kľučku a zámok.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Uran možno s úspechom použiť ako vstupy do budov aj do niektorých technických miestností. Uplatnia sa v bytovej výstavbe, skvele poslúžia v domácej dielni, garáži alebo ako vstup do pivníc. Odolná plechová konštrukcia chráni portál pred poškodením, takže sa z jeho dokonalého vzhľadu môžete tešiť dlhé roky. Produkt je dostupný v niekoľkých univerzálnych farbách, čo umožňuje jeho použitie v mnohých miestnostiach. Tu prezentované biele budú vyzerať skvele najmä na svetlých stenách. Sada obsahuje technické príslušenstvo - kľučku a zámok. Dvere majú aj rohovú zárubňu vo farbe dverného krídla.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Kompletná výbava
- Veľkosť dverí: 100
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1080 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | biely |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 26,5 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803993964 |

1850 + recenzí








