DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 70 biele
Univerzálne dvere Uran 70 biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 70 biele3-7 dní215 €174,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľové dvere Uran sú univerzálnym produktom, ktorý môže vo vašej domácnosti splniť mnoho funkcií. Je vhodný do technických miestností, garáží, práčovní a výborne sa hodí aj ako vedľajší vchod do budovy. Unikátna oceľová technológia zaručuje vysokú životnosť a odolnosť voči poškodeniu a lakovaný povrch dverí im dodáva estetický vzhľad a hodí sa k väčšine predmetov.
Vlastnosti a výhody
Produkt má množstvo aplikácií v stavebníctve, od vchodov do garáží a dielní až po interiérové dvere. Tieto dvere sa výborne hodia aj ako vedľajšie vchody do domov alebo obchodov. Inovatívny dizajn zárubne umožňuje inštaláciu dverí vľavo aj vpravo. Výplň dverí je vyplnená polystyrénom s vysokým súčiniteľom tepelnej vodivosti, ktorý zabezpečuje výbornú tepelnú izoláciu. Pevná kovová konštrukcia zaručuje vysokú odolnosť proti zničeniu. Povrch obliečok je lakovaný, čo zaručuje nielen odolnosť výrobku, ale aj jeho jedinečný vzhľad, ktorý dokáže dodať interiéru jedinečný charakter. Sada obsahuje potrebné technické príslušenstvo - kľučku a zámok.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Kompletná výbava
- Veľkosť dverí: 70
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 780 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | biely |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803993995 |

1850 + recenzí








