DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 70 hnedá
Univerzálne dvere Uran 70 hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 70 hnedá3-7 dní202 €164,23 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Uran sú unikátnym výrobkom, ktorý zaručuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Je to skvelé riešenie pre váš domov, ako vstup zvonku do budovy, tak aj do jej miestností. Vďaka dodatočnej polystyrénovej výplni dvierka udržia teplo v miestnosti, čo môže prispieť k úspore energie. Plech je natretý hnedou farbou, čo pomôže zamaskovať prípadné nečistoty.
Vlastnosti a výhody
Dvere sú ideálne pre použitie vo všetkých typoch technických miestností, ako sú dielne alebo garáže. Budú tiež výbornou alternatívou k vchodovým dverám do obytných budov – výborne sa budú hodiť ako schodiskové portály. Povrch panelu je vyplnený polystyrénom, ktorý zaisťuje udržiavanie tepla v miestnosti a pomáha šetriť energiu. Vďaka použitiu technológie odolného plechu sú dvere odolné voči poškodeniu. Majú univerzálne kovanie, takže sa dajú použiť ako pravostranné aj ľavostranné dvere. Univerzálna hnedá farba sa hodí do väčšiny miestností a hodí sa najmä na miesta, kde je najväčšie riziko zašpinenia. Sada obsahuje príslušenstvo - pánty, kľučku a zámok.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Kompletná výbava
- Veľkosť dverí: 70
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 780 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803994077 |

1850 + recenzí








