DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 70, pravé, s 2 antracitovými zámkami
Univerzálne dvere Uran 70, pravé, s 2 antracitovými zámkami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 70, pravé, s 2 antracitovými zámkami3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Uran, pravé, s 2 zámkami, antracit, sú modelom vyznačujúcim sa vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Dvere sú vybavené dvomi nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami pre zaistenie vyššej bezpečnosti. Dostupné sú v antracitovej a hnedej farbe. Sú ideálne ako vstupy do technických miestností.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Uran 70, pravé, s 2 zámkami, antracitové, sú ideálnym riešením pre komunikáciu v domácich a komerčných priestoroch. Možno ich použiť aj ako dvere do technických miestností. Konštrukcia modelu je vyrobená z pevnej ocele. To zaručuje vysokú mechanickú pevnosť. Dvere sú vybavené 2 nezávislými zámkami s patentnými vložkami. Krídlo dverí je zateplené polystyrénom. To vám umožní udržiavať vhodnú teplotu v miestnosti. Dvere zo série Uran sú ponúkané v mnohých typických veľkostiach a obľúbených farbách antracit a hnedá. Sada obsahuje rohovú zárubňu, hliníkový prah, kľučku, hornú rozetu, 2 ks vložiek na kľúče a sadu tesnení. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 70
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 778 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991403 |

1850 + recenzí








