DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 80 antracit
Univerzálne dvere Uran 80 antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 80 antracit3-7 dní212 €172,36 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere sa určite osvedčia pri zariaďovaní miestností vo vašej domácnosti. Môžete ich použiť ako vstup do pivnice, garáže alebo dielne, pretože dobre zvládajú náročné poveternostné podmienky – je to vďaka tomu, že sú vyrobené z odolnej ocele. Produkt je dostupný v atraktívnej antracitovej farbe.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere nájdu uplatnenie v domácich dielňach, garážach a pivniciach. S úspechom sa dajú použiť ako vonkajšie dvere – vyznačujú sa výbornou mechanickou pevnosťou a odolnosťou proti škodlivým účinkom vlhkosti. Navyše sú vyrobené z ocele, takže poskytujú dokonalú ochranu proti vlámaniu. Dverné krídlo antracitovej farby pôsobí elegantne a univerzálne – táto farba bude vyzerať skvele na svetlých aj tmavých fasádach. Vďaka tomu sa s ním dajú robiť aj vstupy do verejných budov. V našom sortimente nájdete aj iné veľkosti týchto dverí, takže si ľahko vyberiete model, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Kompletná výbava
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 878 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 72 mm |
| Výška produktu | 2038 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22,5 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Šírka dverí | 844 mm |
| Kód produktu | 5907803993940 |

1850 + recenzí








