DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 80 hnedá
Univerzálne dvere Uran 80 hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 80 hnedá3-7 dní257 €208,94 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálna sada Uran je perfektný spôsob, ako usporiadať vchody vo vašej domácnosti. Možno použiť ako vedľajšie dvere do domu, pivnice, garáže alebo dielne. Vďaka pevnej technológii výroby z lakovaného plechu je výrobok vysoko odolný voči poškodeniu. Navyše vďaka hnedej povrchovej úprave sa produkt dokonale hodí do väčšiny interiérov a fasád.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Uran skvele poslúžia nielen ako vstupy do budov, ale aj do niektorých miestností. S úspechom sa dajú použiť ako dvere do pivnice alebo domácej dielne. Uplatnia sa nielen v rodinných domoch, pretože sú ideálnym riešením aj pre vstupy na schodiská, do dielní či predajní. Unikátna technológia, využívajúca polystyrénovú výplň panelu, chráni pred tepelnými stratami, čím pomáha šetriť vykurovaciu energiu. Výrobok je vyrobený z lakovaného plechu, čo zaručuje nielen jeho mimoriadnu odolnosť, ale aj estetiku riešení. Hnedá povrchová úprava je univerzálnym riešením, ktoré sa perfektne hodí do väčšiny interiérov a fasád budov a dodáva im jednoduchý a elegantný charakter.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Kompletná výbava
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 880 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22,5 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803994060 |

1850 + recenzí








