DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 80, pravé, s 2 antracitovými zámkami
Univerzálne dvere Uran 80, pravé, s 2 antracitovými zámkami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 80, pravé, s 2 antracitovými zámkami3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Uran, pravé, s 2 zámkami, antracit, sú univerzálne dvere vyznačujúce sa zvýšenou bezpečnosťou. Model sa vyznačuje pevnou oceľovou konštrukciou, vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Dvere sú vybavené dvoma nezávislými zámkami. Dostupné sú v obľúbenej antracitovej farbe a v mnohých typických veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Uran 80 pravé s 2 antracitovými zámkami sú vysoko kvalitný model od poľského výrobcu. Budú ideálnym riešením pre každú domácnosť alebo verejnú budovu. Dvere zo série Uran sa vyznačujú vysokou funkčnosťou. Sú ideálne pre komunikáciu na rôznych miestach. Môžu byť použité ako vstup do technických alebo obchodných miestností. Vyznačujú sa pevnou oceľovou konštrukciou a vysokou mechanickou pevnosťou. Na lepšie zabezpečenie miestností bol použitý prídavný zámok. Krídlo dverí je zateplené polystyrénom. Tým sa zabezpečí lepšia tepelná izolácia miestnosti. Hliníkový rám a prah sú vybavené nalisovaným tesnením. Dvere Uran univerzálne, pravé, s 2 zámkami, antracit, sú v záruke 2 roky.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 80
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 878 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | 2 nezávislé zámky s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme s 2 čapovými závesmi; hliníkový rám a prah vybavený nalisovaným tesnením |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Hmotnosť produktu | 23 kg |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5907803991380 |

1850 + recenzí








