DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 80, pravé, s 2 hnedými zámkami
Univerzálne dvere Uran 80, pravé, s 2 hnedými zámkami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 80, pravé, s 2 hnedými zámkami3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Uran 80, pravé, s 2 hnedými zámkami, sú perfektnou voľbou pre váš domov. Model je vybavený dvoma nezávislými zámkami s patentnými vložkami. Krídlo bolo zateplené polystyrénom. Má oceľovú konštrukciu s vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Dvere sú dostupné v mnohých veľkostiach a farbách.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Uran 80 pravé s 2 hnedými zámkami sú plne vybavený model. Je dokonalým riešením pre každý dom, obchod alebo verejnú budovu. Dvere série Uran vďaka vysokej funkčnosti dobre poslúžia ako vstupy do technických miestností. Vyznačujú sa pevnou oceľovou konštrukciou. To zaručuje vysokú mechanickú pevnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Dvere zaručujú zvýšenú bezpečnosť vďaka dvom zámkom s patentovanými vložkami. Hliníkový rám a prah sú vybavené nalisovaným tesnením. To umožňuje lepšiu bezpečnosť miestností. Krídlo dverí je zateplené polystyrénom. Univerzálne dvere Uran, pravé, s 2 hnedými zámkami, sú vyrábané v Poľsku a majú dvojročnú záruku.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 80
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 878 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991304 |

1850 + recenzí








