DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 90 biela
Univerzálne dvere Uran 90 biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 90 biela3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Uran sú skvelým riešením pre váš domov. Dobre poslúžia v domácej dielni, garáži alebo ako vchod do pivnice. Vďaka pevnej kovovej konštrukcii sa výrobok vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou proti poškodeniu. Povrch plechu je upravený v bielej farbe, čo zaisťuje nielen odolnosť, ale aj estetický vzhľad výrobku.
Vlastnosti a výhody
Uranové dvere je možné použiť vo vnútri aj mimo budovy. Budú dobre fungovať ako vchody do rodinných a viacgeneračných domov a verejných budov. Sú ideálnym riešením pre vstupy do priemyselných miestností, ako sú pivnice alebo garáže. Vďaka tomu, že sú vyrobené z odolného plechu, majú tieto dvere zvýšenú odolnosť proti deformácii a vlhkosti. Symetrický dizajn a univerzálne kovanie zaisťuje ich montáž vpravo alebo vľavo, čo ďalej rozširuje rozsah použitia. Sada obsahuje dverné krídlo, rohovú zárubňu vo farbe dverného krídla a technické doplnky ako kľučku a zámok. Dvere so šírkou 90 cm sú dostupné vo viacerých farbách. Tu prezentované biele budú dokonale ladiť s väčšinou interiérov a budú dokonale ladiť so svetlou omietkou budovy.
- Poľský výrobok
- Zateplené polystyrénom
- Pre univerzálnu montáž (vpravo/vľavo)
- Kompletná výbava
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 980 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 70 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| Zahrnuté | Krídlo, zárubňa, doplnky |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | biely |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 24 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803993971 |

1850 + recenzí








