DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 90, ľavé, s 2 hnedými zámkami
Univerzálne dvere Uran 90, ľavé, s 2 hnedými zámkami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 90, ľavé, s 2 hnedými zámkami3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Uran univerzálne ľavé dvere s 2 hnedými zámkami majú pevnú oceľovú konštrukciu. Zaručujú zvýšenú bezpečnosť vďaka prídavnému zámku. Krídlo je zateplené polystyrénom a je plne vybavené. Model bol vyrobený v Poľsku. Skvele sa hodí do mnohých technických miestností, garáží a chodieb.
Vlastnosti a výhody
Ľavé univerzálne dvere Uran 90 s 2 hnedými zámkami sa vyznačujú vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Sú vybavené prídavným zámkom zaisťujúcim zvýšenú bezpečnosť. Dvere zo série Uran sú zateplené polystyrénom. Sú tiež kompletné a pripravené na montáž. Hliníkový rám a prah sú vybavené nalisovaným tesnením. To zaručuje väčšiu tepelnú izoláciu. Ľavé univerzálne dvere Uran s 2 hnedými zámkami sú osadené na oceľovom ráme s 2 čapovými pántmi. Sú vybavené dvoma nezávislými zámkami pre patentné vložky. Sada obsahuje krídlo dverí, rohovú zárubňu, hliníkový prah a kľučku. Model bol vyrobený v Poľsku. Vzťahuje sa naň 2-ročná záruka.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 90
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 978 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991298 |

1850 + recenzí








