DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 90, pravé, s 2 hnedými zámkami
Univerzálne dvere Uran 90, pravé, s 2 hnedými zámkami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 90, pravé, s 2 hnedými zámkami3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne pravé dvere Uran s 2 hnedými zámkami sú poľský výrobok, ktorý sa vyznačuje vysokou funkčnosťou a mechanickou pevnosťou. Majú dva nezávislé zámky pre patentné vložky. Dostupné sú v hnedej farbe a v mnohých bežných veľkostiach. Vyznačujú sa pevnou oceľovou konštrukciou a zvýšenou bezpečnosťou.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Uran 90, pravé, s 2 hnedými zámkami, sú poľský výrobok vyznačujúci sa vysokou funkčnosťou. Model má dva nezávislé zámky pre patentné vložky. Zvyšujú bezpečnosť používania. Krídlo dverí je vyrobené z pozinkovaného a lakovaného plechu. Je vyplnená expandovaným polystyrénom. Dvere zo série Uran sú dostupné v obľúbených antracitových a hnedých farbách a v mnohých typických veľkostiach. Hliníkový rám a prah sú vybavené nalisovaným tesnením. Univerzálne pravé dvere Uran s 2 hnedými zámkami sú osadené na oceľovom ráme s dvomi čapovými pántmi. Tento produkt bude slúžiť ako vstup do technických miestností a verejných budov. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 90
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 878 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991281 |

1850 + recenzí








