DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 90, pravé, s 2 zámkami, antracit
Univerzálne dvere Uran 90, pravé, s 2 zámkami, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 90, pravé, s 2 zámkami, antracit3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Uran, pravé, s 2 zámkami, antracit, sú masívnym modelom s vysokou funkčnosťou a bezpečnosťou. Sú vybavené dvoma nezávislými zámkami pre patentné vložky. Sada obsahuje hliníkový rám a prah s nalisovaným tesnením a kompletnú sadu príslušenstva. Dvere sú dostupné v antracitovej farbe a v rozmere 978 x 2052 mm.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Uran 90, pravé, s 2 zámkami, antracit, sa vyznačujú vysokou funkčnosťou. Sú ideálnym riešením pre použitie v akomkoľvek dome alebo komerčnej budove. Výborne sa hodia ako vstup do technických miestností, ako je pivnica alebo garáž. Môžu slúžiť aj ako vstupy do verejných budov. Vďaka oceľovej konštrukcii sú dvere vysoko odolné. Dvere zo série Uran sú dostupné v antracitovej farbe. Model je vybavený sadou príslušenstva. Sada obsahuje kľučku, hornú rozetu a dva kusy vložiek na kľúče. Univerzálne dvere Uran, pravé, s 2 zámkami, antracit, sú poľským výrobkom vysokej kvality. Model zaisťuje vysokú úroveň bezpečnosti. Na dvere sa vzťahuje 2-ročná záruka.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 90
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 978 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 40 mm |
| Šírka rámu | 40 mm |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991366 |

1850 + recenzí








