DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Hmoždinky
- Upevnenie číselníka na sadrokartón
Upevnenie číselníka na sadrokartón
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upevnenie číselníka na sadrokartón3-7 dní7,70 €6,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou prezentovanej montáže ľahko pripevníte rôzne druhy predmetov na základňu zo sadrokartónu. Úspešne ho využijete na pripevnenie obrazov, lámp, vešiakov či elektrických zariadení. Vďaka rýchlemu spôsobu inštalácie ušetríte čas potrebný na dokončovacie práce.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaná montáž je mimoriadne užitočným prvkom, ktorý využijete pri rôznych typoch stavebných, renovačných a dokončovacích prác. Umožňuje pripevniť úžitkové a dekoratívne predmety na podklad zo sadrokartónu, napríklad podhľady alebo deliace steny. Ideálne na montáž políc, malých skriniek na kľúče, obrazov, lámp, vešiakov alebo elektrických zariadení. Montáž nevyžaduje veľa miesta na zadnej strane dosky, takže si ju ľahko napasujete do vášho interiéru. Rýchly a jednoduchý spôsob montáže znamená, že práca zaberie málo času. V ponuke sú aj ďalšie prvky, ktoré vám pomôžu uchytiť predmety na sadrokartónové dosky.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sklopná hmoždinka do sadrokartónu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Vytočiť |
| Dĺžka produktu | 90 mm |
| Maximálna hrúbka plechu | 50 mm |
| Veľkosť vŕtačky | 13 mm |
| Priemer závitu | 13 mm |
| Priemer produktu | 13 mm |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Materiál | Nylon a oceľ |
| Kód produktu | 3663602925811 |

1850 + recenzí











