DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné systémy
- Valcomp Mars uhlový eloxovaný čierny 2000 mm
Valcomp Mars uhlový eloxovaný čierny 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Valcomp Mars uhlový eloxovaný čierny 2000 mm3-7 dní55 €44,72 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Valcomp Mars čierny uholník je doplnkový profil určený na montáž do systémov posuvných dverí. Produkt sa ľahko inštaluje, je odolný a spoľahlivý. Dodáva štruktúre estetický vzhľad a ovplyvňuje aj jej funkčnosť. Výrobok je vyrobený z hliníka a je dostupný v čiernej farbe.
Vlastnosti a výhody
Interiérový dizajn by mal byť nielen praktický a funkčný, ale aj dobre vyzerať. Tento efekt Vám umožní Valcomp Mars eloxovaný čierny uholník 2000 mm - čo je doplnkový profil pre posuvné dvere. Je vyrobený z hliníka, takže je odolný a svoju funkciu plní výborne. Pri správnej inštalácii vám bude slúžiť dlhé roky. Čierny uholník Valcomp Mars sa ľahko inštaluje a možno ho nainštalovať pomocou základných nástrojov. Hoci je výrobok dlhý dva metre, môžete ho ľahko odrezať a prispôsobiť svojim potrebám. K dispozícii v čiernej farbe bude zaujímavým doplnkom vývoja - v modernom aj klasickom štýle. Pozrite si ďalšie uhly z našej ponuky!
- Kvalitný doplnkový profil pre posuvné dvere
- Jednoduchá montáž
- Dávajú vývoju estetiku a funkčnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vedenie posuvných dverí šatníka |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Valcomp |
| Dĺžka produktu | 2050 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Šírka produktu | 20 mm |
| séria | Mars |
| Zahrnuté | Hliníkový uhol x 1 |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Shell | Eloxované |
| Kód produktu | 5905518217689 |

1850 + recenzí








