DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Pantor Etna Black 90, ľavé, antracit
Vonkajšie dvere Pantor Etna Black 90, ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Pantor Etna Black 90, ľavé, antracit3-7 dní556,17 €452,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Pantor Etna Black, ľavé antracitové, sú veľmi solídnym výrobkom. Krídlo je ponúkané ako komplet. Nájdete tu montážne príslušenstvo, zámky a odolnú zárubňu. Tento produkt poskytuje vysokú tepelnú izoláciu. Povrch bol pokrytý lakom Nano advance, ktorý je odolný voči poškriabaniu
Vlastnosti a výhody
Pantor Etna Black 90 ľavé vonkajšie dvere antracit je možné použiť v stavebníctve. Vďaka nim uzavriete vchod do budovy. Spolu s týmto dverným krídlom dostanete rám z pozinkovaného plechu a sadu praktických zámkov. Vonkajšie dvere Pantor Etna Black, ľavé antracitové, sú veľmi solídnym výrobkom. Poskytujú vysokú tepelnú izoláciu. Navyše vďaka povrchovej úprave laku Nano advance sú odolné proti poškriabaniu a majú jedinečnú šedú farbu. Produkt série Etna je vyrobený z odolnej ocele. Je vybavená reflexným zasklením. Sada obsahuje aj potrebné montážne príslušenstvo. Zo sortimentu predajní Castorama si môžete vybrať aj iné veľkosti a farby vonkajších dverí, ktoré je možné použiť na akomkoľvek objekte
- Pevné dvere
- Vysoká tepelná izolácia
- Nano zálohový lak odolný voči poškriabaniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 992 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 2067 mm |
| Zahrnuté | Príslušenstvo |
| séria | Etna |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Antracit |
| Materiál | oceľ |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 50 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 72 mm |
| Kód produktu | 5902115537738 |

1850 + recenzí








