DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Pantor Etna Black 90, pravé, antracit
Vonkajšie dvere Pantor Etna Black 90, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Pantor Etna Black 90, pravé, antracit3-7 dní556,17 €452,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Pantor Etna Black, pravé antracitové, sú pevné dverné krídlo určené na použitie v stavebníctve. Poskytujú vysokú tepelnú izoláciu. Boli dokončené lakom Nano advance. Tento výrobok je odolný voči poškriabaniu. Nainštalované zasklenie zaisťuje estetický vzhľad. Dverné krídlo je ponúkané so zárubňou a sadou zámkov
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Pantor Etna Black 90, pravé, antracitové, sú produktom, ktorý Vám umožní zabezpečiť prístup do objektu. Vonkajšie dvere zo série Etna sú veľmi odolné. Sú vyrobené z ocele pokrytej lakom Nano advance. Poskytuje nielen estetickú šedú farbu, ale je tiež odolný voči poškriabaniu. Krídlo je vybavené aj reflexným zasklením. Preto zabezpečuje súkromie a zároveň umožňuje kontrolu osôb stojacich za dverami. Vonkajšie dvere Pantor Etna Black, pravá antracitová, sú veľmi solídnym výrobkom. Poskytujú vysokú tepelnú izoláciu. Krídlo dverí je ponúkané s rámom z pozinkovaného plechu. Sada obsahuje aj zámky a inštalačné príslušenstvo. Ďalšie veľkosti, farby a typy dverí nájdete v ponuke predajne Castorama
- Pevné dvere
- Hrúbka zaisťuje vysokú tepelnú izoláciu
- Lak odolný voči poškriabaniu
- Veľkosť dverí: 90
- Dvere a rám z pozinkovaného plechu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 920 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 2067 mm |
| Zahrnuté | Príslušenstvo |
| séria | Etna |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Antracit |
| Materiál | oceľ |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 50 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 72 mm |
| Kód produktu | 5902115537721 |

1850 + recenzí








