DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie dvere Pantor Giewont 90, pravé, antracit
Vonkajšie dvere Pantor Giewont 90, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Pantor Giewont 90, pravé, antracitna dopyt310 €252,03 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Dva zámky
- Dve pečate
- Montáž zárubne je jednoduchá
- Teplý PVC prah
Technické špecifikácie
| Marka | Pantor |
|---|---|
| séria | Giewont |
| Typ produktu | Súprava dverí |
| Typ dverí | Predné |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Šírka produktu | 990 mm |
| Výška produktu | 2067 mm |
| Hrúbka produktu | 55 mm |
| Hĺbka rámu | 62 mm |
| Glazované | Neglazované |
| Materiál | oceľ |
| Izolované | Polystyrén |
| Shell | Pozinkované a lakované |
| Farba | Antracit |
| Maximálna veľkosť orezania | 70,00 mm |
| Podtrieda klasifikácie požiarov | Netestovaná požiarna odolnosť |
| Koeficient prestupu tepla | 1,3 W/m²K |
| Blokovací mechanizmus | 3-bodový uzamykací mechanizmus s cylindrickou vložkou |
| Oblasť použitia | Vonku |
| Kód produktu | 5902115548864 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








