DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, antracit
Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, antracit3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé vonkajšie antracitové dvere Prado sú vyrobené z pozinkovanej ocele a vybavené technológiou proti vlámaniu. Vyznačujú sa zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a deformácii. Tieto riešenia zaisťujú trvanlivosť a trvácnosť produktu, čo zaistí bezpečnosť vašej budovy. Bude tiež estetickým prvkom jeho architektúry.
Vlastnosti a výhody
Krídlo dverí je potiahnuté PVC fóliou, ktorá mu dodáva farbu. Vďaka nemu sú dvierka odolné proti poškriabaniu a ľahko sa čistia. Výrobok bol zateplený polystyrénom umiestneným vo vnútri oceľovej konštrukcie. Prado 80 ľavé vonkajšie dvere, antracit, majú koeficient prestupu tepla jedna a šesť desatín wattu na meter štvorcový. Výrobok je určený na použitie v obytných a komerčných budovách. Vonkajšie dvere Prado ľavé antracitové sa predávajú v sete s kompletnou oceľovou zárubňou, dvomi zámkami s vložkami a kľučkou s horným plechom. Prezentované dverné krídlo pochádza z rodiny dverí Prado. Pripravili sme pre vás široký výber modelov z tejto série v rôznych veľkostiach a farbách. Prezrite si naše regály a vyberte si produkt pre seba.
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 845 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2028 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Prado |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Šírka dverí | 800 mm |
| Kód produktu | 5907803993315 |

1850 + recenzí








