DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, orech
Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, orech3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Prado ľavý orech sú skvelou voľbou, ak hľadáte odolné dverné krídlo, ktoré vydrží roky. Sú vyrobené z odolnej pozinkovanej ocele. Sú odolné voči deformácii a vlhkosti. Majú ochranu proti vlámaniu, čo zvyšuje vašu bezpečnosť. Vyrobené v Poľsku. Pozrite si aj ďalšie modely zo série Prado
Vlastnosti a výhody
Správne vonkajšie krídlo dverí by malo nielen skvele vyzerať, ale aj zaistiť bezpečnosť vášho domova. Všetky vaše požiadavky splnia vonkajšie dvere Prado 80 orech ľavé. Sú vysoko odolné vďaka tomu, že sú vyrobené z pozinkovanej ocele. Je potiahnutý PVC fóliou, ktorá mu dodáva estetický vzhľad. Vonkajšie dvere Prado ľavý orech sú proti vlámaniu, takže zvyšujú úroveň bezpečnosti vo vašej budove. Boli dodatočne zateplené vrstvou polystyrénu. Preto tvoria bariéru, ktorá účinne bráni úniku ohriateho vzduchu von. Uplatnia sa v obytných a komerčných budovách a priečkach nevykurovaných miestností. Nedeformujú sa a sú odolné voči škodlivým účinkom vlhkosti
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 845 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2028 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Prado |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993292 |

1850 + recenzí








