DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, zlatý dub
Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 80, ľavé, zlatý dub3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé vonkajšie dvere Prado, zlatý dub, vám dodajú pocit bezpečia. Účinne chránia pred vlámaním vďaka skrutkám proti vlámaniu. Model vyrobený z ocele bol vyplnený vrstvou polystyrénu, ktorý zabraňuje úniku tepla z budovy. Polystyrén tiež zastaví nepríjemné zvuky z okolia, čo sa premietne do pohodlia členov domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Ľavé vonkajšie dvere Prado 80, zlatý dub, sú poľským výrobkom. Krídlo je vyrobené z ocele, vďaka čomu má pevnú konštrukciu. Na konečnú úpravu bola použitá PVC dyha, ktorá je odolná voči rôznym poveternostným vplyvom. To zaručuje, že dvere si zachovajú svoju intenzívnu farbu aj napriek kontaktu so slnkom. Model bol vyplnený hrubou vrstvou polystyrénu. Vďaka tomu vonkajšie dvere Prado ľavý zlatý dub udržujú teplo v budove. Môžete sa tešiť zo znížených nákladov na vykurovanie. Hliníkový prah s tesnením chráni pred studeným vzduchom zvonku. Polystyrénová výplň tiež poskytuje dobrú zvukovú izoláciu. Dverné krídlo účinne chráni pred vlámaním vďaka čapom proti vlámaniu. Sada obsahuje zárubňu.
- Vysoko kvalitná PVC dyha
- Moderný dizajn
- Dvere proti vlámaniu
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2150 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Glazované | Neglazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 32 kg |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5907803991458 |

1850 + recenzí








