DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 80, pravé, antracit
Vonkajšie dvere Prado 80, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 80, pravé, antracit3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé vonkajšie dvere Prado 80, antracitové, vám umožnia dlhé roky tešiť sa z odolného a bezpečného dverného krídla. Majú ochranu proti vlámaniu. Sú odolné voči škodlivým účinkom vlhkosti a nedeformujú sa. Polystyrénová vrstva pomáha udržiavať teplo počas vykurovacej sezóny. Model bude dobre fungovať v obytných budovách aj komerčných zariadeniach.
Vlastnosti a výhody
Pravé vonkajšie dvere Prado 80, antracit, výrazne zvýšia vašu úroveň bezpečnosti. Majú účinné čapy proti vlámaniu, ktoré znižujú riziko vlámania. Sú vyrobené z odolnej pozinkovanej ocele. Vďaka dodatočnému pokrytiu PVC fóliou vyzerajú elegantne. Nedeformujú sa a budú vám dlho slúžiť. Okrem toho majú pozitívny vplyv na energetickú hospodárnosť budovy. Sú tesné a navyše izolované vrstvou polystyrénu. Uplatnia sa v obytných a komerčných budovách, ako aj vo vonkajších priečkach. Pravé vonkajšie dvere Prado, antracit, sú dostupné v niekoľkých variantoch a farbách. Sada obsahuje kľučku, zárubňu s prahom a dva zámky s vložkami. Vyrobené v Poľsku.
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 845 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2028 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Prado |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5907803993308 |

1850 + recenzí








