DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 90, ľavé, antracit
Vonkajšie dvere Prado 90, ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 90, ľavé, antracit3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prado ľavé vonkajšie dvere, antracit, splnia všetky vaše požiadavky. Sú pevné a odolné vďaka tomu, že sú vyrobené z pozinkovanej ocele. Sú odolné voči deformácii a vlhkosti. Majú ochranu proti vlámaniu, čo zvyšuje vašu bezpečnosť. Model bol vyplnený vrstvou izolačného polystyrénu.
Vlastnosti a výhody
Prado 90 ľavé vonkajšie dvere, antracit, sú vyrobené z odolnej pozinkovanej ocele. Uplatnia sa vo všetkých stavebných objektoch – bytových aj komerčných. Dobre poslúžia aj vo vnútorných priečkach nevykurovaných miestností. Sú vysoko odolné voči škodlivým vplyvom vlhkosti. Nie sú zdeformované. Vďaka ochrane proti vlámaniu vám poskytujú účinnú ochranu proti vlámaniu. Pokrytie vrstvou polystyrénu zaručuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. To sa premieta do nižších nákladov na vykurovanie. Vonkajšie dvere Prado ľavé antracitové sú dostupné v mnohých variantoch. Sada obsahuje zárubňu s prahom, dva zámky s vložkami a kľučku. Na model sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Prado |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Antracit |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5907803993421 |

1850 + recenzí








