DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 90, ľavé, orech
Vonkajšie dvere Prado 90, ľavé, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 90, ľavé, orech3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Prado ľavý orech sú výrobkom s hrúbkou päť a pol centimetra. Oceľová konštrukcia bola vyplnená polystyrénom, ktorý zabezpečuje tepelnú izoláciu dverí. Koeficient prestupu tepla pre tento produkt je jedna a šesť desatín wattu na meter štvorcový. Dverné krídlo sa výborne hodí ako vonkajšia priečka do nevykurovaných miestností, ako aj obytných a komerčných budov
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Prado 90 ľavý orech sú vybavené systémom proti vlámaniu, ktorý zaistí bezpečnosť vášho interiéru. Oceľová konštrukcia ovplyvňuje odolnosť a pevnosť krídla. Výrobok sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a deformácii. Je pokrytá PVC fóliou. Toto riešenie dodáva dvernému krídlu farbu prírodného orechového dreva. Fólia zároveň chráni povrch pred poškriabaním a uľahčuje čistenie. Vonkajšie dvere Prado ľavý orech sa predávajú komplet s oceľovou zárubňou s prahom, dvomi zámkami s vložkami a kľučkou s horným plechom. Prezentované krídlo je súčasťou série Prado. Z tejto rodiny vonkajších dverí sme pre vás pripravili veľký výber ďalších modelov v rôznych farbách a rozmeroch
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Prado |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993346 |

1850 + recenzí








