DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 90 ľavé, zlatý dub
Vonkajšie dvere Prado 90 ľavé, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 90 ľavé, zlatý dub3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé vonkajšie dvere Prado, zlatý dub, vyzerajú skvele a majú pevnú konštrukciu. Môže za to výplň polystyrénom, ktorý poskytuje primeranú izoláciu. Vonkajšia časť je dokončená PVC dyhou, ktorá dodáva estetický vizuálny efekt. Okrem toho je krídlo dverí vybavené dvoma zámkami a tromi závorami proti vlámaniu.
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Prado pripravené na montáž, ľavé, zlatý dub, s inštalačným príslušenstvom v cene, sú skvelou voľbou. Ide o poľský výrobok. Dverné krídlo je proti vlámaniu a bezpečné, pretože je vybavené tromi závorami a dvomi zámkami. Sú potiahnuté estetickou, kvalitnou PVC dyhou. Je odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Vďaka tomu je tento model vhodný na inštaláciu nielen v byte, ale aj v rodinnom dome. Vo vnútri krídla je polystyrén, ktorý poskytuje účinnú izoláciu. Moderný vzor a klasický odtieň sa premietajú do nadčasového vzhľadu. Vonkajšie dvere Prado ľavé, zlatý dub, sú pevné a vyzerajú pekne. Súčasťou zostavy je zárubňa vybavená hliníkovým prahom s tesnením. Pozrite si aj iné modely vonkajších dverí.
- Vysoko kvalitná PVC dyha
- Moderný dizajn
- Dvere proti vlámaniu
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 90
- 3 kolíky proti krádeži
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2150 mm |
| Zahrnuté | Príslušenstvo, zárubňa vybavená hliníkovým prahom s tesnením |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Zlatý dub |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5907803991434 |

1850 + recenzí








