DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 90, pravé, zlatý dub
Vonkajšie dvere Prado 90, pravé, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 90, pravé, zlatý dub3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Prado pravé, dub zlatý, vám poskytnú pocit bezpečia vďaka závorám proti vlámaniu. Model je vyplnený polystyrénom, ktorý pôsobí ako bariéra pre studený vzduch a okolité zvuky. Vďaka tomu si môžu členovia domácnosti užívať pohodlie. Dvere v dubovej farbe sú zdobené tmavými akcentmi, takže sa hodia k moderným aj klasickým budovám.
Vlastnosti a výhody
Prado 90 pravé vonkajšie dvere, zlatý dub, sú proti vlámaniu. Majú tiež dva zámky, vďaka ktorým účinne ochránia váš dom proti vlámaniu. Výrobok je vyrobený z pevného materiálu, odolného voči deformácii. Oceľové krídlo dverí je chránené kvalitnou PVC dyhou. Náter je odolný voči rôznym poveternostným vplyvom. Vďaka tomu máte istotu, že si dvere zachovajú teplý odtieň dreva. Model je vyplnený hrubou vrstvou polystyrénu, ktorý zadržiava teplo v budove. Sada navyše obsahuje hliníkový prah s tesnením. Tvorí bariéru pre studený vzduch. Pravé vonkajšie dvere Prado, zlatý dub, vám umožnia znížiť náklady na vykurovanie. Model vyplnený blokmi z penového polystyrénu sa ozýva z okolia.
- Vysoko kvalitná PVC dyha
- Moderný dizajn
- Dvere proti vlámaniu
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Poľský výrobok
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2150 mm |
| Zahrnuté | Príslušenstvo, zárubňa vybavená hliníkovým prahom s tesnením |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5907803991427 |

1850 + recenzí








