DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Wezuwiusz 90 ľavé
Vonkajšie dvere Wezuwiusz 90 ľavé
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Wezuwiusz 90 ľavé3-7 dní557 €452,85 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 112 mm |
| Výška produktu | 2065 mm |
| Požadovaná hĺbka otvoru v stene | 120 mm |
| Požadovaná šírka otvoru v stene | 1014 mm |
| Zahrnuté | 1 x panel, 1 x rám, 1 x kovanie |
| séria | OK Dvere |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Čierna, antracitová |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Materiál rámu | nehrdzavejúca oceľ |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 38 kg |
| Hrúbka rámu dverí | 112 mm |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 112 mm |
| Šírka dverí | 951 mm |
| Kód produktu | 5905172779233 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








