DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Zitron 80, ľavé, antracit
Vonkajšie dvere Zitron 80, ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Zitron 80, ľavé, antracit3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Zitron ľavé antracitové zaručujú vašu bezpečnosť na roky vďaka čapom proti vlámaniu. Sú odolné, odolné voči vlhkosti a nedeformujú sa. Polystyrénová izolácia poskytuje dobrú tepelnú izoláciu. Sklo stopsol účinne zastavuje slnečné lúče a bráni vám vo výhľade do interiéru. Vyrobené v Poľsku
Vlastnosti a výhody
Vhodné vonkajšie krídlo dverí by malo zaručiť tesnosť a bezpečnosť. Obe tieto požiadavky spĺňajú vonkajšie dvere Zitron 80 ľavé antracitové. Vyrobené z odolnej pozinkovanej ocele, zaručuje odolnosť. Dodatočná vrstva polystyrénu zabraňuje úniku tepla z budovy počas vykurovacej sezóny. Ochrana proti vlámaniu znižuje riziko vlámania. Vonkajšie dvere Zitron ľavé antracitové je možné použiť v rôznych typoch budov. Sú ideálne pre obytné aj komerčné budovy. Sú vybavené opaľovacím krémom. Modely zo série Zitron sú dostupné v rôznych farbách a variantoch. Sada obsahuje oceľovú zárubňu s prahom, dva zámky a kľučku. Vyrobené v Poľsku
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 845 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2028 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Citrón |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 38 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993254 |

1850 + recenzí









