DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Zitron 90, ľavé, antracit
Vonkajšie dvere Zitron 90, ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Zitron 90, ľavé, antracit3-7 dní445,06 €361,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Zitron ľavé antracitové sa budú skvele hodiť ako vchodové dvere do vašej domácnosti alebo firmy. Budú tiež tvoriť veľmi dobrú vonkajšiu priečku pre nevykurované miestnosti. Odolné a odolné dvere proti vlámaniu zaručujú ochranu vašej budovy. Tepelnú izoláciu dverného krídla zabezpečuje polystyrén. Ich koeficient prestupu tepla je jedna a osem desatín wattu na meter štvorcový
Vlastnosti a výhody
Zitronové ľavé antracitové vonkajšie dvere majú šírku deväťdesiat centimetrov a hrúbku päť a pol centimetra. Odolnosť a pevnosť dverného krídla zabezpečuje pozinkovaná oceľ, z ktorej je vyrobené. Výrobok sa vyznačuje estetickou úpravou PVC fóliou tmavej farby. Sada obsahuje dvere s pántmi na ľavej strane, oceľovú zárubňu s prahom, dva zámky s vložkami a kľučku s horným plechom. Zitron 90 ľavé vonkajšie dvere, antracit, majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii. Ide o poľský výrobok. Prezentované vonkajšie dvere patria do rodiny Zitron. Naša ponuka zahŕňa aj pravé krídla. V ponuke Castorama sú modely aj v iných farbách, s presklením aj bez. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom na našich regáloch
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Citrón |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 39 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993384 |

1850 + recenzí









