DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere, zlaté 80, pravé, dub prado
Vonkajšie dvere, zlaté 80, pravé, dub prado
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere, zlaté 80, pravé, dub prado3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé vonkajšie dvere Prado, zlatý dub, sú masívne a esteticky upravené kvalitnou PVC dyhou. Klasická farba sa premieta do nadčasového vzhľadu. Vnútri je krídlo dverí vyplnené polystyrénom, ktorý výborne izoluje. Dvere poskytujú vysokú úroveň bezpečnosti. Sú vybavené dvoma zámkami a tromi čapmi proti vlámaniu.
Vlastnosti a výhody
Pravé vonkajšie dvere Prado, zlatý dub, Vás prekvapia svojím nadčasovým vzhľadom a masívnosťou. Vo vnútri sú vyplnené polystyrénom. To sa premieta do dobrej izolácie. Z vonkajšej strany je použitá kvalitná PVC dyha. Ide o materiál odolný voči meniacim sa poveternostným vplyvom, čo ocenia obyvatelia rodinných domov a iných objektov. Pravé vonkajšie dvere Prado 80, zlatý dub, obsahujú potrebné montážne príslušenstvo. Navyše dostanete zárubňu vybavenú hliníkovým prahom s tesnením. Dverné krídlo je zabezpečené proti krádeži vďaka trom špeciálnym čapom. Denne môžete použiť aj dva zámky. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie modely, ktoré stoja za zváženie.
- Vysoko kvalitná PVC dyha
- Moderný dizajn
- Dvere proti vlámaniu
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2150 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Zlatý dub |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Glazované | Neglazované |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť produktu | 32 kg |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5907803991441 |

1850 + recenzí








