DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, ľavé, antracit
Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, ľavé, antracit3-7 dní389,50 €316,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Jowisz sú vonkajším modelom slúžiacim na vytváranie vstupov do budov. Uplatníte ho vo vašej domácnosti, garáži či dielni, najmä preto, že má elegantný vzhľad – má modernú antracitovú farbu. Výrobok je odolný voči mechanickému poškodeniu a škodlivým vplyvom atmosférických faktorov
Vlastnosti a výhody
Dvere Jupiter určite nájdu využitie v každej domácnosti. Vonkajší model sa najčastejšie používa na vytváranie vstupov do budov - vášho bytu, garáže alebo dielne. Jeho moderný štýl z neho robí dokonalý doplnok k aranžmánom s použitím intenzívnych farieb - odtieň antracit sa k nim dokonale hodí. Výrobok má vynikajúce trvanlivé vlastnosti, takže sa pri častom kontakte s vlhkosťou neznehodnocuje a nestratí farbu v dôsledku dlhodobého pôsobenia slnečného žiarenia. V našom sortimente nájdete aj ďalšie dvierka tejto značky, takže si jednoducho vyberiete model v odtieni a veľkosti, o ktorú máte záujem
- Poľský výrobok
- Vysokokvalitná dyha odolná voči poveternostným vplyvom
- Zateplené polystyrénom
- Kompletná výbava
- Vysoko kvalitný výrobok
- Komunikácia v domácnostiach a obchodných priestoroch
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Základný 3-závorový cylindrický zámok a dodatočný 3-závorový cylindrický zámok, kľučka, rozety, vložky a pozinkovaný prah |
| séria | Jupiter Auriga Slim |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993827 |

1850 + recenzí








