DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, ľavé, orech
Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, ľavé, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, ľavé, orech3-7 dní389,50 €316,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Jowisz sú určené na vonkajšie použitie, takže ich využijete pri dokončovaní svojich stavieb. Elegantná farba nôt robí krídlo dverí ideálne na vytvorenie vstupu do bytu. Tento model je odolný voči vlhkosti a extrémnym teplotám, takže sa nezničí na čerstvom vzduchu.
Vlastnosti a výhody
Dvere Jowisz vás určite uspokoja svojou vysokou funkčnosťou aj výbornými dekoratívnymi vlastnosťami. Ide o outdoorový model, ktorý využijete pri vytváraní vstupu do bytu, garáže alebo domácej dielne. Dverné krídlo vo farbe hudobných nôt pôsobí mimoriadne elegantne, pretože farba je blízka prirodzenému vzhľadu dreva. Výrobok má vynikajúce vlastnosti odolnosti, vďaka čomu sa neznehodnotí vplyvom náhodných nárazov, zrážok a extrémnych teplôt. V našom sortimente nájdete aj ďalšie dverné krídla tejto značky, takže si jednoducho vyberiete dvere v rozmere a odtieni, o ktorý máte záujem.
- Poľský výrobok
- Vysokokvalitná dyha odolná voči poveternostným vplyvom
- Zateplené polystyrénom
- Kompletná výbava
- Vysoko kvalitný výrobok
- Komunikácia v domácnostiach a obchodných priestoroch
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Základný 3-závorový cylindrický zámok a dodatočný 3-závorový cylindrický zámok, kľučka, rozety, vložky a pozinkovaný prah |
| séria | Jupiter Auriga Slim |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993841 |

1850 + recenzí








