DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, pravé, antracit
Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, pravé, antracit3-7 dní389,50 €316,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Jowisz svojimi vynikajúcimi vlastnosťami odolnosti určite uspokoja každého užívateľa. Ide o outdoorový model, takže je odolný voči škodlivým vplyvom vlhkosti, slnečného žiarenia a nízkych a vysokých teplôt. Výrobok má elegantnú antracitovú farbu, no v našej ponuke nájdete aj krídla v iných odtieňoch
Vlastnosti a výhody
Dvere Jowisz sa používajú v exteriéri – môžete si nimi vytvoriť vchod do bytu alebo rôznych objektov na vašom pozemku, ako sú garáže, dielne a sklady. Model antracitovej farby pôsobí mimoriadne atraktívne a moderne, takže ho môžete úspešne kombinovať s výraznými farbami fasády. Dvere boli prispôsobené vonkajším podmienkam, preto sa vplyvom zrážok, extrémnych teplôt a dlhodobého UV žiarenia nezničia. Sú tiež odolné voči mechanickému poškodeniu - to všetko znamená, že si dlho zachovávajú svoj bezchybný vzhľad. V ponuke sú dvere aj v iných odtieňoch a veľkostiach, takže si ich ľahko zladíte podľa svojich predstáv
- Poľský výrobok
- Vysokokvalitná dyha odolná voči poveternostným vplyvom
- Zateplené polystyrénom
- Kompletná výbava
- Vysoko kvalitný výrobok
- Komunikácia v domácnostiach a obchodných priestoroch
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Základný 3-závorový cylindrický zámok a dodatočný 3-závorový cylindrický zámok, kľučka, rozety, vložky a pozinkovaný prah |
| séria | Jupiter Auriga Slim |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993834 |

1850 + recenzí









