DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, pravé, orech
Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, pravé, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie oceľové dvere Jowisz Auriga Slim 90, pravé, orech3-7 dní389,50 €316,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Jowisz sú určené na použitie mimo budovy, takže ich môžete úspešne použiť ako vchodové dvere do vášho bytu. Vyznačujú sa elegantným vzhľadom, ktorý je spôsobený ich prirodzenou farbou tónov imitujúcich vzhľad dreva. Tento model je odolný voči škodlivým vplyvom vlhkosti a meniacim sa teplotám, takže zostane dlho v perfektnom stave.
Vlastnosti a výhody
Dvere Jupiter určite využijú pri svojpomocnej dokončovaní domu. Ide o vonkajší model, ktorý využijete pri vytváraní vstupu do vášho bytu. Je v orechovej farbe, ktorá dokonale imituje prirodzenú farbu dreva – je teda elegantným dotvorením vášho domova a bude sa skvele hodiť k fasádam vo svetlých, tlmených farbách. Dvere majú vynikajúce trvanlivé vlastnosti - sú odolné nielen voči mechanickému poškodeniu, ale aj škodlivým vplyvom poveternostných podmienok, takže budú dlho plniť svoju funkciu. Ponúkané dverné krídlo je pravé, v našej ponuke je však aj reverzný model.
- Poľský výrobok
- Vysokokvalitná dyha odolná voči poveternostným vplyvom
- Zateplené polystyrénom
- Kompletná výbava
- Vysoko kvalitný výrobok
- Komunikácia v domácnostiach a obchodných priestoroch
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Zahrnuté | Základný 3-závorový cylindrický zámok a dodatočný 3-závorový cylindrický zámok, kľučka, rozety, vložky a pozinkovaný prah |
| séria | Jupiter Auriga Slim |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5907803993858 |

1850 + recenzí








