DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- VOX PVC fasáda, 7,5 m2, dub Winchester
VOX PVC fasáda, 7,5 m2, dub Winchester
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
VOX PVC fasáda, 7,5 m2, dub Winchester3-7 dní161 €130,89 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dubová PVC fasáda VOX Winchester je vynikajúcim spôsobom ako dokončiť fasády rodinných domov, najmä tých v škandinávskom štýle. Vďaka tomu, že je vyrobený z odolného PVC, je výrobok vysoko odolný proti vlhkosti, takže si dlho zachováva atraktívny vzhľad. Jeho inštalácia pre vás nebude žiadny problém.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte efektívny a lacný spôsob dokončenia stavby stien? PVC fasáda VOX 7,5 m2 dub Winchester bude výbornou voľbou! Tento produkt spája vysokú funkčnosť a estetiku. Skvele sa hodí najmä na fasády rodinných domov v škandinávskom štýle. Umožní vám chrániť budovu pred škodlivými vplyvmi poveternostných vplyvov, akými sú dážď a sneh. Dokonale maskuje nedokonalosti omietky. Ďalšou veľkou výhodou fasády je jednoduchá inštalácia - výrobok nevyžaduje ďalšiu údržbu a práca sa vykonáva rýchlo a efektívne. Fasáda z PVC dub VOX Winchester si dlhodobo zachováva atraktívny vzhľad a je nenáročná na údržbu. V prípade potreby môžete vymeniť iba jednu poškodenú položku.
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Výrobok nevyžaduje údržbu
- Odolný voči vode a drsným poveternostným podmienkam
Technické špecifikácie
| Marka | VOX |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | PVC |
| Pokrytie | 7,5 m² |
| Šírka produktu | 285 mm |
| Hrúbka produktu | 15 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,65 kg |
| Farba | Dub Winchester |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Návod na údržbu | Neimpregnované |
| Návod na inštaláciu | Horizontálna inštalácia na drevenú alebo plastovú nosnú konštrukciu |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Kód produktu | 5905952269763 |

1850 + recenzí








