DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- VOX PVC fasáda, 7,5 m2, zlatý dub
VOX PVC fasáda, 7,5 m2, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
VOX PVC fasáda, 7,5 m2, zlatý dub3-7 dní146 €118,70 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Siding je praktický dokončovací materiál, ktorý možno použiť na zaujímavé zdobenie vonkajšej steny budovy. Výrobok má odolný povrch, takže nestráca svoje vlastnosti ani pri dlhodobom používaní. Výborne poslúži ako dokončovací prvok rodinných domov vyrobených v tradičnom aj škandinávskom štýle.
Vlastnosti a výhody
Použitím obkladov vytvoríte originálny obklad fasády Vášho domu. Farebný materiál zlatý dub umocní elegantný vzhľad stavby a vďaka odolnej konštrukcii si vytvorený efekt zachová po dlhú dobu. Prvok má jednoduchý profil, vďaka ktorému je rýchlo a pohodlne pripevnený k povrchu. Obklad môže byť voľne usporiadaný, čím sa na povrchu fasády vytvárajú zvislé alebo vodorovné pruhy. Pre lepší efekt môžete tento materiál skombinovať s kamennými prvkami a vytvoriť tak zaujímavú dokončovaciu kompozíciu vonkajšej steny. V závislosti od vašich preferencií náš sortiment zahŕňa množstvo materiálov používaných na vytvorenie vonkajšieho opláštenia, takže si model ľahko prispôsobíte vlastným aplikáciám.
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Výrobok nevyžaduje údržbu
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Odolný voči vode a drsným poveternostným podmienkam
- Vinylové obklady - ekvivalent dreveného obkladu, produkt dobre poslúži ako fasáda na obytných budovách a verejných zariadeniach, zaručuje trvanlivú a estetickú fasádu na roky, jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Marka | VOX |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | PVC |
| Pokrytie | 7,5 m² |
| Šírka produktu | 285 mm |
| Hrúbka produktu | 15 mm |
| Hmotnosť (kg) | 14,7 kg |
| Farba | Zlatý dub |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Návod na údržbu | Neimpregnované |
| Pokyny na inštaláciu | Horizontálna inštalácia na drevenú alebo plastovú nosnú konštrukciu |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Kód produktu | 5905952173725 |

1850 + recenzí









