DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Vstavané rúry
- Vstavaná rúra Samsung NV7B412
Vstavaná rúra Samsung NV7B412
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vstavaná rúra Samsung NV7B4123-7 dní467,86 €380,37 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Katalytické čistenie
- WiFi modul
- Automatické menu
- Má 20 automatických programov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rúra |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Samsung |
| Hĺbka (cm) | 66 cm |
| šírka (cm) | 69,4 cm |
| výška (cm) | 66 cm |
| Funkcie | Udržiavanie tepla, ohrievanie tanierov, rozmrazovanie |
| Energetická trieda | A+ |
| Počet funkcií | 20 |
| Výstupný výkon | 3850 W |
| Napätie | 230V |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Strieborná, šedá |
| Hmotnosť (kg) | 34900 kg |
| Kód produktu | 8806094336603 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











