DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské vodovodné batérie
- Výsuvná ónyxová drezová batéria Franke Lina
Výsuvná ónyxová drezová batéria Franke Lina
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Výsuvná ónyxová drezová batéria Franke Lina3-7 dní151,05 €122,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte praktickú a bezchybnú kuchynskú batériu, vyberte si drezovú batériu Franke Lina Pull-Out onyx. Je to spoľahlivý, ľahko inštalovateľný a použiteľný faucet. Poskytne vám dlhoročné praktické využitie, napríklad pri umývaní ovocia a zeleniny. Jeho estetický vzhľad dodá vašej kuchyni elegantný charakter.
Vlastnosti a výhody
Onyxová výsuvná drezová batéria Franke Lina nie je len praktickým produktom. Je to aj estetická dekorácia kuchyne. Vodovodná batéria, z výsuvnej série Lina, je stojací model, rozmery 350 x 215 mm. Má veľkosť hlavy 35 mm. Vďaka výsuvnému výtoku z odolného plastu využijete kohútik praktickým spôsobom. Táto funkcia uľahčuje každodenné používanie kohútika pri oplachovaní zeleniny a ovocia. Vďaka použitiu materiálov ako mosadz, nerez a plast je drezová batéria Franke Lina Pull-Out onyx odolná voči poškodeniu. Dokazuje to dlhá záruka výrobcu. Zahŕňa 2 roky na náter, 5 rokov na hlavu a 15 rokov na tesnosť tela.
- Dlhoročné bezproblémové používanie
- Dlhá záruka na tesnosť karosérie
- Ľahko umývateľná zelenina a ovocie
- Vyťahovací výtok
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Šírka produktu | 215 mm |
| Výška produktu | 350 mm |
| séria | Vyťahovacie lano |
| Typ batérie | Slobodný |
| Typ hlavy batérie | Keramická hlava 35 mm |
| Typ rukoväte | Páka |
| Typ výtoku | AT |
| Farba | Onyx |
| Materiál | Mosadz a nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 7612985901703 |

1850 + recenzí











