DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Windoor Calisto 80 ľavé vnútorné dvere, dub sonoma
Windoor Calisto 80 ľavé vnútorné dvere, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Windoor Calisto 80 ľavé vnútorné dvere, dub sonoma3-7 dní226,60 €184,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak dokončujete stavbu domu, určite sa vám budú hodiť vnútorné dvere Windoor Calisto ľavé dub sonoma. Môžete ich použiť na uzavretie technickej miestnosti alebo špajze. Dvere sú pevné a odolné a majú klasický univerzálny dizajn. V našej ponuke nájdete aj dvere, ktoré sa otvárajú vpravo.
Vlastnosti a výhody
Vnútorné dvere Windoor Calisto 80 ľavé, dub sonoma, dobre poslúžia ako vchodové dvere zo schodiska do bytových alebo kancelárskych priestorov, skladu alebo špajze. Ich odolný a premyslený dizajn zaručuje solídnu ochranu miestnosti a dlhodobé používanie. Dverné krídlo je odolné voči poškodeniu vďaka výplni pevným materiálom. Na tento účel použitá MDF drevovláknitá doska má aj zvukovo-izolačné vlastnosti. Vnútorné dvere Windoor Calisto ľavé, dub sonoma, majú univerzálne farby a klasický tvar, ktorý sa hodí do každého interiéru. Tento model zvoľte aj vtedy, ak nechcete kupovať dvere so zárubňou. Pozrite si aj ďalšie modely dverných krídel Windoor zo série Calisto, ktoré máme v sortimente.
- Klasický vzhľad
- Jednoduchá forma
- Atraktívny vzor dyhy
- Veľkosť dverí: 80
- Vonkajší rozmer (s rámom): 886 x 2065 mm
- Výplň z MDF dosky
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 870 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 2120 mm |
| séria | Calisto |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Dub sonoma |
| Glazované | Neglazované |
| Hmotnosť produktu | 36 kg |
| Hrúbka dverí | 39 mm |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908443230747 |

1850 + recenzí








