DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Windoor Calisto 90 ľavé vnútorné dvere, dub sonoma
Windoor Calisto 90 ľavé vnútorné dvere, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Windoor Calisto 90 ľavé vnútorné dvere, dub sonoma3-7 dní222,36 €180,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte kvalitné zabezpečenie vstupu do vášho bytu, vnútorné schodiskové dvere Windoor Calisto ľavé dub Sonoma sú produktom pre vás. Majú pevnú konštrukciu, ktorej základom je vyplnenie výrobku odolnou MDF drevovláknitou doskou. Dvere sa predávajú komplet so zárubňou a vzťahuje sa na ne 2-ročná záruka. Prezrite si ponuku Castorama, ktorá obsahuje aj dvere iných výrobcov.
Vlastnosti a výhody
Windoor Calisto 90 ľavé vnútorné dvere, dub sonoma, dobre poslúžia ako vchodové dvere zo schodiska do bytu alebo kancelárie. Využijete ich aj v špajzách alebo skriniach. Výberom tohto modelu si zabezpečíte vstup do priestorov na dlhé roky. Interiérové dvere Windoor Calisto ľavý dub sonoma sú pevné skonštruované a ich životnosť a odolnosť proti poškodeniu zabezpečuje pevná MDF drevovláknitá doska. Tento materiál tiež izoluje interiér miestnosti od hluku. Dôležité je, že dvere sú dodávané so zárubňou. Ponúkaný výrobok má elegantnú a decentnú farbu dub sonoma, vďaka ktorej budú dvere ladiť s akýmkoľvek usporiadaním bytu. V ponuke Castorama je aj tento model dverí so šírkou 80 cm.
- Klasický vzhľad
- Jednoduchá forma
- Atraktívny vzor dyhy
Technické špecifikácie
| Marka | Windoor |
|---|---|
| séria | Calisto |
| Typ produktu | Predné dvere so zárubňou |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Šírka produktu | 986 mm |
| Výška produktu | 2065 mm |
| Hrúbka produktu | 39 mm |
| Materiál | MDF doska potiahnutá fóliou |
| Farba | Dub sonoma |
| Zvukovo izolačné vlastnosti | 30 dB |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5908443230754 |

1850 + recenzí








