DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Windoor Toreno 80 orech sever masívne posuvné dvere
Windoor Toreno 80 orech sever masívne posuvné dvere
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Windoor Toreno 80 orech sever masívne posuvné dvere3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Celoposuvné dvere Windoor Toreno orech sever sú spojením modernej konštrukcie a klasického dizajnu. Majú pevnú konštrukciu a ľahko sa inštalujú. Výhodou je komfort používania a úspora miesta. Predajňa Castorama ponúka mnoho ďalších variantov dverí Toreno. Skontrolujte ich veľkosti a farby.
Vlastnosti a výhody
Celoposuvné dvere Windoor Toreno 80 orech sever sú skvelou alternatívou ku klasickému výklopnému dvernému krídlu. Uplatnia sa všade tam, kde chcete ušetriť miesto a hľadáte zaujímavé aranžérske riešenia. Sú vhodné na použitie a namontované na špeciálnej koľajnici. Úlohu zvládnete splniť sami a v krátkom čase. Celoplošné posuvné dvere Windoor Toreno orech sever sa dizajnovo hodia ku každému štýlu. Ich konštrukcia je primárne MDF a voštinová výplň. Na povrchu je fólia. Vďaka nemu má konštrukcia estetický vzhľad a ľahko sa udržiava v čistote. Pre tento model je vhodný bezrámový zasklievací systém. Tento variant dverí je možné v prípade potreby podrezať.
- Moderný dizajn v súlade so súčasnými trendmi
- Dizajn zaisťuje dobrú stabilitu a odolnosť
- Možné použitie bezrámového zasklievacieho systému
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| Hmotnosť produktu | 30,9 kg |
| séria | Toreno |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Kód produktu | 5908443221455 |

1850 + recenzí








