DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Windoor Trame 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub
Windoor Trame 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Windoor Trame 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Trame vľavo strieborný dub majú mnoho aplikácií. Vstavaná rámová konštrukcia efektívne oddelí miestnosť od zvyšku budovy, čo zaručí vysokú úroveň súkromia. Dverné krídlo má moderný dizajn a vyznačuje sa vynikajúcim spracovaním. V našom sortimente nájdete aj mnoho ďalších dverí zo série Trame, ktoré sa dajú prispôsobiť akémukoľvek otvoru.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Trame 90 ľavý strieborný dub sú pevným prvkom interiérového dizajnu. Sú určené na inštaláciu vo vnútri budov. Majú vstavanú rámovú štruktúru, vďaka čomu sú ideálne pre domáce alebo kancelárske použitie. Krídlo sa vyznačuje funkčnosťou aj odolnosťou. Na výrobu bola použitá MDF doska. Výhodou je precízna a estetická povrchová úprava pomocou špeciálnej fólie. Izbové dvere Trame ľavé strieborný dub majú drevený vzor a zaujímavú farbu. Moderný dizajn dverného krídla zvýrazní dizajn interiéru. Sada obsahuje ďalšie prvky - pánty a zámok. Sú nevyhnutné pre správnu inštaláciu a používanie dverí. Ste vo fáze výberu dverového stolárstva? Prezrite si všetky varianty produktov série Trame a vyberte si model, ktorý sa hodí do vašej oblasti.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35,36 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5907539356248 |

1850 + recenzí









