DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Windoor Trame 90 masívne dvere ľavé, strieborný dub
Windoor Trame 90 masívne dvere ľavé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Windoor Trame 90 masívne dvere ľavé, strieborný dub3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trame 90 ľavé plné dvere, strieborný dub, je funkčným prvkom interiérového dizajnu bytových a obchodných priestorov. Krídlo je vyrobené z odolných materiálov. Vyznačuje sa moderným štýlom. Ak chcete, aby všetky dvere v budove vzhľadovo ladili, ale vchodové výklenky majú rôzne veľkosti, pozrite si sériu Trame dostupnú v našej ponuke. Krídla predávame v rôznych veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Dvere z masívneho strieborného dubu Trame 90 ľavé majú široké uplatnenie. Sú ideálne do bytov a komerčných priestorov. Dverné krídlo sa vyznačuje solídnym spracovaním a precíznou povrchovou úpravou. Na výrobu bola použitá MDF doska, čo je štandardný stolársky materiál. Na povrchu je dyha imitujúca kresbu dreva. Potiahnutie fóliou robí povrch rafinovaným v každom detaile. Výhodou a ďalšou vlastnosťou dverí je presklenie. Paralelne usporiadané opálové sklo zaujímavo presvetľuje interiér. Ľavé masívne dvere Trame 90, dub strieborný, sú dostupné v obľúbenej veľkosti. Sada obsahuje pánty a zámok. Príslušenstvo je potrebné pre montáž a správne používanie dverného krídla.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,76 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5907539356163 |

1850 + recenzí









