DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Winfloor nastaviteľná základňa zárubne 140-180 mm pravá strieborná
Winfloor nastaviteľná základňa zárubne 140-180 mm pravá strieborná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Winfloor nastaviteľná základňa zárubne 140-180 mm pravá strieborná3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktickú základňu využijete na rýchlu a efektívnu stavbu zárubne, ktorá bude slúžiť na montáž interiérových dverí. Výrobok vyrobený z odolného materiálu sa vyznačuje predovšetkým odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu ho môžete úspešne používať dlhé roky bez obáv zo straty jeho vlastností.
Vlastnosti a výhody
Praktický podstavec Vám umožní vytvoriť zárubňu, ktorá bude slúžiť na montáž interiérových dverí. Prvok sa vyznačuje odolnosťou - bol vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči drobným mechanickým poraneniam. Vďaka tomu môžete produkt úspešne používať roky bez obáv, že stratí svoju funkčnosť. Farba prvku je natoľko univerzálna, že ho ľahko začleníte do výzdoby každej miestnosti bez toho, aby ste narušili štýl aranžmánu, ktorý je v ňom použitý. Podstavec pekne zvýrazní vzhľad svetlých aj trochu tmavších dverí. Správna inštalácia produktu nevyžaduje použitie zložitých nástrojov, čo umožňuje prácu aj neskúsenému kutilovi.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 10,5 cm |
| šírka (cm) | 18 cm |
| výška (cm) | 213 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 14,85 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kód produktu | 5907539361419 |

1850 + recenzí








